Specificații
Evidențiator: piele faux din PVC auto, piele anti -Slip PVC Faux, material din PVC pentru huse pentru scaune auto
|
Material: |
PVC |
Lăţime: |
58/60" |
|
Grosime:: |
0.9-2.2mm |
Fastness culoarea: |
Stabil |
|
Model: |
Terminat |
Tehnica de rezervă: |
Tricotat |
|
Caracteristică: |
Repelente de pete, rezistente la apă, rezistente la riduri, oprire, structură armată, anti-mildew, rezistentă la abraziune, rezistentă la pete |
Capacitate de producție: |
15000 metri/metri pe zi |
Descriere
Automotive PVC Faux din piele anti -alunecare Repelent pentru capacele scaunelor auto
Țesătură excelentă anti-alunecare și pete din piele PVC respingătoare pentru huse pentru scaune auto
Winiw excelent Anti-alunecare și pete Repelent PVC Material din piele din PVC este un nou material de înaltă calitate din care să aleagă clienții. Acest tip de material este bine utilizat în huse pentru scaune auto și tapițerie auto sau mai mult. O manoperă superbă cu cea mai bună calitate, promitem că pielea acestui material poate fi folosită pentru procesarea unei vieți de produse și pentru a satisface foarte mult ideea dvs. de design.
Detalii esențiale
| Material | PVC |
| Tehnica de rezervă | tricotat |
| Model | Terminat |
| Lăţime | 58/60" |
| Grosime | 0.9 -2.2 mm |
| Locul de origine | Fujian, China |
| Nume de marcă | Winiw |
| Numele produsului | Texturi perforate Automotive PVC Sintetică Piele sintetică |
| Culoare | Culoare personalizată |
| Abilitatea de aprovizionare | 15000 metri/metri pe zi |
| Utilizare | Scaun auto, mașină, tapițerie, mobilier, canapea, textile textile, decorative, scaun, fotbal |
| Caracteristică | Repelente de pete, rezistente la apă, rezistente la riduri, oprire, structură armată, anti-mildew, rezistentă la abraziune, rezistentă la pete |
Descrierea produselor
| Material | PVC |
| Model | Terminat |
| Lăţime | 58/60" |
| Grosime | 0.9-2.2mm |
| Numele produsului | Texturi perforate Automotive PVC Sintetică Piele sintetică |
|
Capacitatea de producție |
1500 de metri pe zi |
|
Culoarea rapidă |
Stabil |
| Culoare | Culoare personalizată |
| Utilizare | Scaun auto, mașină, tapițerie, mobilier, canapea, textile textile, decorative, scaun, fotbal |
| Caracteristică |
Repelente de pete, rezistente la apă, rezistente la riduri, oprire, structură armată, anti-mildew, rezistentă la abraziune, rezistentă la pete |
Caracteristici
1.. Forță de tracțiune puternică și rezistență la riduri.
2. Mai puțin impact asupra mediului în comparație cu producția de piele.
3. Materiale prețioase cu texturi perforate.
4. Măiestrie rafinată și modele delicioase.
5. Materiale respirabile și sănătoase pentru mai multe procesare.





FAQ
Tag-uri populare: Automotive PVC Faux din piele anti -alunecare Repelent pentru huse pentru scaune auto, China Automotive PVC Faux din piele anti -alunecare Repelent pentru autovehicule Producători, furnizori, fabrică, Piele artificială PVC ecologică PVC pentru fabricarea pantofilor de plajă, OEM Automotive Tapițery Material din piele prime PVC 1 6mm 2 0mm Grosime, Piele din PVC moale sintetică 0 6mm 2 0mm grosime din piele faux pentru pantofi, Material din piele sintetică din PVC țesut 1 6mm 2 0mm Grosime pentru centura auto
